Dev Borsada Panik Oluşturan SHIB İşlemi: CEO Açıklama Yaptı!

Kriptokoin.com olarak geçtiğimiz aylarda aktardığımız yeni ortaklıklarıyla birlikte dikkat çeken kripto para borsası CryptoCom, gün içerisinde borsada gerçekleşen Shiba Inu (SHIB) çıkışlarıyla beraber çalkalanıyor! Popüler borsanın CEO’su konu ile ilgili açıklamalarda bulundu! İşte detaylar…

CryptoCom gün içerisinde 272 milyon doları aşan SHIB çıkışlarıyla karşı karşıya kaldı!

Kripto para piyasasının önde gelen kripto para borsası CryptoCom, gün içerisinde gerçekleşen transferler sonrası çalkalanıyor. Son 24 saat içerisinde dev kripto para borsasından 24.9 trilyon adet SHIB transferi yapılırken, yatırımcılar bir çöküş endişesi ile karşı karşıya kaldı. Çıkış yapan 24.9 trilyon SHIB coin, borsanın Shiba Inu arzının yüzde 46’sına denk geliyor ve bu da uzmanlara göre son derece büyük bir seviye. Veriler, çıkış yapılan miktarın, dolaşımdaki arzın toplam yüzde 4.2’sine eşit olduğunu gösteriyor. Aktarılan bilgilere göre 272 milyon doların üzerindeki değeriyle yapılan transfer hakkında borsanın CEO’su ise konu ile ilgili bir FUD’a sebep olmaması gerektiğini açıkladı.

Dev kripto para borsasının CEO’sundan gelen açıklamalar, transferlerin borsanın standart ve sürekli gerçekleşen güvenlik prosedürlerinden biri olduğu yönünde. Konu ile ilgili borsa CEO’su Marszalek, durumun bir FUD’a sebep olmaması gerektiğini aktarırken, borsanın varlıklarıyla ilgili şu sözleri söyledi:

Kısa zaman içerisinde borsanın varlıklarıyla ilgili yeni bir açıklama yapılacak

Shiba Inu’yu destekleyen Binance Pay yeni ortaklığını duyurdu: SHIB ile ödeme yapılabilecek!

Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları için bir yeni haber ise Binance Pay’den geldi. Binance Pay, eSIM sağlayıcısı olan Yesim ile yeni ortaklığını duyururken, SHIB sahipleri artık varlıkları ile beraber hücresel veri paketleri satın alabilecekler. Küresel gezginlere 130’dan fazla ülkede bağlantı sağlayan Yesim, birçok kullanıcı tarafından rağbet görüyor. Bununla beraber Binance Pay ise ortaklığı kutlamak için uygun kullanıcılar için yeni bir promosyon başlattı. Bildiğiniz üzere Shiba Inu, Kasım 2022’de Binance Pay tarafından desteklenen coin’ler arasına girmişti.

Öte yandan Avustralya merkezli restoran Shiba Wings, sonunda açıldı ve nakit paranın yanı sıra müşteriler Shiba Inu ile ödeme yapabilecekler.

En çok SHIB’e sahip cüzdanlar arasında CryptoCom da var!

Öte yandan en çok SHIB tutan adresler arasında 2 ve 3.sırada Binance’in iki sıcak cüzdanı yer alırken verilere bakıldığında, CryptoCom tarafından SHIB’lerin transfer edildiği adres ise en fazla SHIB bulunduran 4.adres olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan en çok SHIB tutan adreslerin başında ise lider altcoin projesi Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in Shiba Inu yakım adresi bulunuyor. Adres toplamda 410 trilyon SHIB’e sahip ve bu SHIB’lerin hepsi yakılmak için gönderildi. Anlık olarak SHIB, 0.00001053 dolardan işlem görüyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.